Spageciai su mėsos kukuliais

Ingridientai:
Padažui:
1 mažas smulkiai supjaustytas svogūnas,
1 smulkiai supjaustyta morka,
60ml pirmo spaudimo alyvuogių aliejaus,
350g jautienos pjausnys,
lkg prinokusių pomidorų, odelę nulupti ir supjaustyti,
Druska.

Mėsos kukuliai:
350g maltos jautienos,
1 kiaušinis,
250g šviežiai tarkuoto parmezano,
250g šviežios baltos duonos minkštimo,
l/4 arbatinio šaukštelio šviežiai tarkuoto muskato riešuto,
250ml alyvuogių aliejaus kepimui,
500g spagečių.
Gaminimas
Padažas: didelėje keptuvėje ant vidutiniškai karštos ugnies aliejuje pakepinkite svogūną ir morką, kepinkite apie 5 minutes kol suminkštės. Įdėkite jautieną ir kepinkite ją apie 10 minučių. Sudėkite pomidorus, pagardinkite druska. Troškinkite ant mažos ugnies apie 3 valandas, kol mėsa suminkštės. Nukelkite nuo ugnies. Mėsą bus galima patiekti atskirai, po spagečių ar kita proga.

Kukuliai: dideliame inde gerai sumaišykite mėsos faršą, kiaušinį, parmezaną, baltą duoną ir muskatą. Padarykite nedidelius 1-2 cm skersmens rutuliukus. Didelėje keptuvėje pakaitinkite aliejų ir kepkite mėsos kukuliukus 5-7 minutes mažomis partijomis, kol jie gražiai apskrus. Nusausinkite juos ant popierinio rankšluosčio.

Spagečius virkite apie 12 minučių dideliame kiekyje pasūdyto vandens, kad liktų apykiečiai. Nukoškite ir sudėkite į keptuvę su padažu. Sumaišykite su mėsos kukuliais ir patiekite karštus. Šį tradicinį pietų Italijos regiono patiekalą galima pagaminti ir greičiau pakeičiant šiame recepte esantį padažą paprastesniu pomidorų padažu.

Pasidalink su draugais!

Receptų kategorijos

Naujas komentaras

(būtinas)

Recepto komentarai

[email protected] 2010-03-17 02:58:43
tortas tinginys labai geras