4 rezultatų ieškant "kaukaziniu"

CUKINIJŲ KOMPOTAS SU SLYVAITĖMIS

CUKINIJŲ KOMPOTAS SU SLYVAITĖMIS Sudėtingumas: 1 Ingridientai: 1kg. cukinijų, 500g. kaukazinių slyvaičių, 1,5-2g. citrinų rūgšties. Sirupui: 1l. vandens, 600-700g. cukraus, stiklinė aronijų ar juodųjų serbentų. Gaminimas: Kubeliais supjaustytas cukinijas ir kaukazines slyvaites bla..

Recepto vertinimas: 0

Žali konservuoti pomidorai

Žali konservuoti pomidorai Sudėtingumas: 1 Ingridientai: Pomidorai, kaukazines slyvaites,čili pipirai,druska,cukrus,prieskoniai. Gaminimas: sudedame pomidorus i stiklainius ir į tarpus priberiame slyvaičiu.Į 3-jų lit. stiklainį reikia apie pusės litro kaukazinių slyvų, 1 ankštelę kar..

Recepto vertinimas: 5

Cukinijų kompotas su slyvaitėmis

Cukinijų kompotas su slyvaitėmisIngridientai:1 kg. cukinijų, 500 g. kaukazinių slyvaičių, 1,5-2 g. citrinų rūgšties. Sirupui: 1 l. vandens, 600-700 g. cukraus, stiklinė aronijų ar juodųjų serbentų. Gaminimas Kubeliais supjaustytas cukinijas ir kaukazines slyvaites blanširuoti ..

Recepto vertinimas: 0

Aktinidijų ir kaukazinių slyvaičių uogienė

Aktinidijų ir kaukazinių slyvaičių uogienėIngridientai:500 g aktinidijų, 500 g kaukazinių slyvaičių, 700-800 g cukrausGaminimasIšrinkti gerai sunokusias slyvaites, išimti kauliukus. Aktinidijas imti nevisiškai prinokusias, nuskabyti vaisko&..

Recepto vertinimas: 0

Raktiniai žodžiai: kaukaziniu