6 rezultatų ieškant "kauliukais"

Senoviškos vaisių salotos

Senoviškos vaisių salotos Sudėtingumas: 2 Ingridientai: 3 po pusę griežinėlio supjaustyti apelsinai 3 plonais griežinėliais supjaustyti obuoliai 3 gabalėliais supjaustytos kriaušės 2 griežinėliais supjaustyti bananai 200 g per pusę supjaustytų vynuogių su išimtais kauliukais nuovir..

Recepto vertinimas: 0

Uogų ar vaisių padažas

Uogų ar vaisių padažas Sudėtingumas: 2 Ingridientai: Pagrindinio rudojo padažo, 2 šaukštai obuolių, serbentų, bruknių arba slyvų košės, cukraus.  Gaminimas: Į pagrindinį rudąjį padažą baigiant virti sudedama uogų ar vaisių košė. Jei košė su kauliukais ar žievelėmis,..

Recepto vertinimas: 0

VYŠNIŲ IR RAUDONOJO VYNO KOMPOTAS

VYŠNIŲ IR RAUDONOJO VYNO KOMPOTAS Sudėtingumas: 1 Ingridientai: 3 kg vyšnių, 800 g cukraus, 1 l. vandens, 0,5 l raudonojo desertinio vyno. Gaminimas: Vyšnias nuplauname, nusausiname ir suberiame į stiklainius (su kauliukais). Iš vandens ir cukraus išverdame sirupą. Į sirupą supilame v..

Recepto vertinimas: 0

Apkepta aviena su kopūstais

Apkepta aviena su kopūstaisIngridientai:1/2kg riebios virtos avienos su kauliukais, prieskonių, druskos, 1/2 kg raugintų kopūstų, 40 g riebalų, 1 svogūnas.Gaminimas Virta mėsa supjaustoma gabaliukais, sudedama į ugniai atsparų indą, pabarstoma pipirais, jei reikia, druska, ir ant jos..

Recepto vertinimas: 2

Desertas "Gaivioji pagunda"

Desertas "Gaivioji pagunda"Ingridientai:4 porcijos 250 g vyšnių, 100 g cukraus, pusė ananaso, 50 g vyšnių likerio, 100 ml raudonojo vyno.Gaminimas Išpjauname ananaso šerdį, o vaisių supjaustome maždaug 1 cm storio griežinėliais, nupjauname žieveles. Ananasų žiedus sudedame į indą ..

Recepto vertinimas: 0

Vyšnių ir vyno kompotas (Ramunės)

Vyšnių ir vyno kompotas (Ramunės)Ingridientai:3 kg. vyšnių, 800 g. cukraus, 1 l. vandens, 0,5 l. raudonojo desertinio vyno. Gaminimas Vyšnias nuplauname, nusausiname ir suberiame į stiklainius (su kauliukais). Iš vandens ir cukraus išverdame sirupą. Į sirupą supilame vyną, ir gautą sk..

Recepto vertinimas: 0

Raktiniai žodžiai: kauliukais