20 rezultatų ieškant "kompotas su cukinija"

Nevirtas uogų kompotas

Nevirtas uogų kompotas Sudėtingumas: 2 Ingridientai: 200 g žemuogių, 100 g braškių, 100 g konservuotų slyvų, 0,5 stiklinės cukraus, 0,5 litro vandens, 1 stiklelis vyno. Gaminimas: Vanduo su cukrumi užvirinamas ir atšaldomas. Uogos nuvalomos, nuplaunamos ir apdžiovinamos. Braškės ir s..

Recepto vertinimas: 0

Uogų kompotas

Uogų kompotas Sudėtingumas: 2 Ingridientai: 1.1 l vandens, 2.250 g uogų, 3.150 g cukraus, 4.1 g citrinos rūgšties. Gaminimas: Į verdantį vandenį supilkite cukrų, užvirinkite, nugriebkite putas. Po to reikia įdėti citrinos rūgštį ir sirupą ataušinti. Paruoštas uogas supilkite į ..

Recepto vertinimas: 0

Vyšnių kompotas

Vyšnių kompotas Sudėtingumas: 1 Ingridientai: 250 g cukraus, 1 l vandens, 1 l vyšnių, 1 citrina. Gaminimas: Cukrų suberti į vandenį ir užvirinti. Užvirus sudėti nuvalytas uogas be kauliukų ir pavirti apie valandą. Išvirus nugriebti putas, supilti išspaustas citrinos sultis. Supil..

Recepto vertinimas: 0

Naminių vynuogių kompotas žiemai

Naminių vynuogių kompotas žiemai Sudėtingumas: 2 Ingridientai: Reikės: vynuogių. Sirupui: 3 litrai vandens; 1 kg.cukraus. Gaminimas: Nuplautas uogas sudedame į stiklainius.Išvirtu sirupu užpilame uogas ir uždarome dangteliais. ..

Recepto vertinimas: 0

CUKINIJŲ KOMPOTAS SU SVARAINIAIS

CUKINIJŲ KOMPOTAS SU SVARAINIAIS Sudėtingumas: 1 Ingridientai: 1kg. paruoštų cukinijų, 250-300g. svarainių. Sirupui: 400-500g. cukraus, 500-600g. vandens, 2 gvazdikėliai, citrinų žievelių, 1g. citrinų rūgšties. Gaminimas: Cukinijas nuplauti, pašalinti sėklas ir supjaustyti nedideli..

Recepto vertinimas: 3

CUKINIJŲ KOMPOTAS SU SLYVAITĖMIS

CUKINIJŲ KOMPOTAS SU SLYVAITĖMIS Sudėtingumas: 1 Ingridientai: 1kg. cukinijų, 500g. kaukazinių slyvaičių, 1,5-2g. citrinų rūgšties. Sirupui: 1l. vandens, 600-700g. cukraus, stiklinė aronijų ar juodųjų serbentų. Gaminimas: Kubeliais supjaustytas cukinijas ir kaukazines slyvaites bla..

Recepto vertinimas: 0

JUODŲJŲ SERBENTŲ KOMPOTAS

JUODŲJŲ SERBENTŲ KOMPOTAS Sudėtingumas: 1 Ingridientai: 1 kg juodų serbentų uogų, 1 l vandens, 350-370 g cukraus Gaminimas: Iš vandens ir 250 g cukraus išverdame sirupą. Juo užpilame uogas ir užviriname. Puodą nukeliame nuo ugnies, pridengiame marle ir paliekame nakčiai. Rytojaus di..

Recepto vertinimas: 1

VYŠNIŲ IR RAUDONOJO VYNO KOMPOTAS

VYŠNIŲ IR RAUDONOJO VYNO KOMPOTAS Sudėtingumas: 1 Ingridientai: 3 kg vyšnių, 800 g cukraus, 1 l. vandens, 0,5 l raudonojo desertinio vyno. Gaminimas: Vyšnias nuplauname, nusausiname ir suberiame į stiklainius (su kauliukais). Iš vandens ir cukraus išverdame sirupą. Į sirupą supilame v..

Recepto vertinimas: 0

AGRASTŲ KOMPOTAS SU ERŠKĖTROŽĖMIS

AGRASTŲ KOMPOTAS SU ERŠKĖTROŽĖMIS Sudėtingumas: 1 Ingridientai: 3 kg agrastų, 1 stiklinė erškėtrožių žiedlapių, 400-500 g cukraus, 1 l. vandens. Gaminimas: Uogas subadyti arba užpilti atvėsintu vandens ir cukraus sirupu ir palaikyti 6-8 val.Gerai nuplautus žiedlapius kartu su par..

Recepto vertinimas: 0

Troškinta įdaryta veršiena

Troškinta įdaryta veršienaIngridientai:600g. veršienos (nugarinės), prieskonių, prieskoninių daržovių, druskos, džiūvėsėlių, 1 stiklinė grietinės padažo (žiūrėti "padažai"). Įdarui: 2—3 riekelės pyrago, 1/2 stiklinės pieno, 20 g sviesto, 1 kiaušinis, 2 svog..

Recepto vertinimas: 0

Šviežių vaisių kompotas

Šviežių vaisių kompotasIngridientai:4 gerai prinokę vasarinių veislių obuoliai, 2 kriaušės, 1l vandens, 100 g cukraus, vanilinio cukraus, cinamono ir pora gvazdikėlių.Gaminimas Obuoliai ir kriaušės nulupami ir, išėmus sėklalizdžius, supjaustomi skiltelėmis, dubenėlyje užberi..

Recepto vertinimas: 5

Sultingų uogų kompotas

Sultingų uogų kompotasIngridientai:1,5 stiklinės vyšnių ar aviečių, ar 1 stiklinė raudonųjų serbentų, 150 g cukraus, 1l. vandens.Gaminimas Perrinktos uogos nuplaunamos kiaurasamtyje. Iš cukraus ir vandens išverdamas sirupas, karštas užpilamas ant paruoštų uogų ir uždengus laikom..

Recepto vertinimas: 4

Džiovintų vaisių kompotas

Džiovintų vaisių kompotasIngridientai:300g įvairių džiovintų vaisių (obuolių, kriaušių, slyvų, vyšnių, razinų), 100 g cukraus, truputis cinamono, pora gvazdikėlių, l,5l. vandens.Gaminimas Džiovinti vaisiai nuplaunami šiltu vandeniu, užpilami šaltu ir iš lengvo verdama, kol ..

Recepto vertinimas: 0

Cukinijų kompotas su svarainiais

Cukinijų kompotas su svarainiaisIngridientai:1kg. paruoštų cukinijų, 250-300g. svarainių. Sirupui: 400-500g. cukraus, 500-600g. vandens, 2 gvazdikėliai, citrinų žievelių, 1g. citrinų rūgšties.Gaminimas Cukinijas nuplauti, pašalinti sėklas ir supjaustyti nedideliais kubeliais. ..

Recepto vertinimas: 0

Juodųjų serbentų kompotas (Ramunės)

Juodųjų serbentų kompotas (Ramunės)Ingridientai:1 kg. juodų serbentų uogų, 1 l. vandens, 350-370 g. cukraus. Gaminimas Iš vandens ir 250 g cukraus išverdame sirupą. Juo užpilame uogas ir užviriname. Puodą nukeliame nuo ugnies, pridengiame marle ir paliekame nakčiai. Rytojaus dieną si..

Recepto vertinimas: 0

Vyšnių ir vyno kompotas (Ramunės)

Vyšnių ir vyno kompotas (Ramunės)Ingridientai:3 kg. vyšnių, 800 g. cukraus, 1 l. vandens, 0,5 l. raudonojo desertinio vyno. Gaminimas Vyšnias nuplauname, nusausiname ir suberiame į stiklainius (su kauliukais). Iš vandens ir cukraus išverdame sirupą. Į sirupą supilame vyną, ir gautą sk..

Recepto vertinimas: 0

Cukinijų kompotas su svarainiais

Cukinijų kompotas su svarainiaisIngridientai:1 kg paruoštų cukinijų, 250-300 g svarainių. Sirupui: 400-500 g cukraus, 600-500 g vandens, 2 gvazjdikėliai, 1/2 citrinos žievelių, 1 g citrinų rūgšties.GaminimasCukiniją nulupti, pašalinti ..

Recepto vertinimas: 5

Trešnių kompotas

Trešnių kompotasIngridientai:1 l vandens imama 650- 750 g cukrausGaminimasTrešnės į stiklainius dedamos nenuplikytos, todėl indą reikia talpiai pridėti, sukrečiant, kad daugiau sutilptų. Grūsti negalima, nes trešnes galima sužeisti, jo..

Recepto vertinimas: 0

Moliūgų ir svarainių kompotas

Moliūgų ir svarainių kompotasIngridientai:500 g moliūgų, 100 g svarainių, 200-300 g cukraus, 3-3,51 vandensGaminimasMoliūgus supjaustyti kubeliais, svarainius - griežinėliais. Moliūgus ir svarainius sudėti į verdantį pasaldintą va..

Recepto vertinimas: 3

Obuolių kompotas

Obuolių kompotas Ingridientai: 1 litras vandens, pora apelsino žievelių, 3 obuoliai, gvazdikėlių, cukraus Gaminimas Užvirti vandenį, supjaustytus obuolius, keleta gvazdikėlių ir apelsino žieveles suberti į puodą su verdančiu vandeniu. Įberti 3 šaukštus cukraus, pamašyti ir p..

Recepto vertinimas: 4

Raktiniai žodžiai: kompotas su cukinija