4 rezultatų ieškant "moliugai ziemai"

Varškės, moliūgų ir obuolių apkepas

Kiaušinių tryniai išsukami su cukrumi, įberiama maltų kalendros grūdelių, cinamono, druskos, sudedama gerai su sviestu išsukta varškė ir dar pasukama. Moliūgas stambiai sutarkuojamas. Rūgštesni obuoliai nulupami ir supjaustomi nedideliais gabaliukais. Į varškės masę sudedami m..

Recepto vertinimas: 0

Kepti moliūgai su obuoliais

Nuluptas moliūgas ir obuoliai supjaustomi smulkiais gabaliukais, sumaišomi ir 10-15 min troškinami, kol suminkštėja. Nukėlus nuo ugnies truputį atvėsinama, sudedami su cukrumi trinti tryniai, paskui- išplakti baltymai. Viskas atsargiai išmaišoma ir sudedama į sviestu išteptą ir dži..

Recepto vertinimas: 0

Varškės, moliūgų ir obuolių apkepas (Jūratės)

Kiaušinių tryniai išsukami su cukrumi, įberiama maltų kalendros grūdelių, cinamono, druskos, sudedama gerai su sviestu išsukta varškė ir dar viskas išmaišoma. Moliūgas stambiai sutarkuojamas. Obuoliai nulupami, supjaustomi nedideliais gabalėliais. Į varškės masę sudedami moli..

Recepto vertinimas: 5

Libanietiški moliūgų kukuliai

Moliųgus nulupkite, supjaustykite riekelėmis ir 10 minučių pavirinkite sūdytame vandenyje. Tada sugrūskite. Į gautą košę suberkite 100 g tarkuoto sūrio, supilkite 2 išplaktus kiaušinius, kad tešla būtų reikiamo tirštumo, įberkite tarkuotų džiūvėsėlių. Padarykite mažo kiau..

Recepto vertinimas: 0

Raktiniai žodžiai: moliugai ziemai