7 rezultatų ieškant "vedarai"

Bulvių vėdarai

Bulvių vėdarai Sudėtingumas: 3 Ingridientai: 12 bulvių 20 g lašinukų 2 svogūnai 0,5 šaukštelio mairūno (Kvapusis mairūnas) 2-3 kiaulės žarnos druskos Gaminimas: Įdarui nuskustas bulves sutarkuoti. Lašinukus smulkiai supjaustyti, pakepinti su svogūnais ir supilti į tarkius, sudėj..

Recepto vertinimas: 5

Bulvių vėdarai 2

Bulvių vėdarai 2 Sudėtingumas: 3 Ingridientai: 12 bulvių 20 g lašinukų 2 svogūnai 0,5 šaukštelio mairūno (Kvapusis mairūnas) 2-3 kiaulės žarnos druskos Gaminimas: Įdarui nuskustas bulves sutarkuoti. Lašinukus smulkiai supjaustyti, pakepinti su svogūnais ir supilti į tarkius, sudė..

Recepto vertinimas: 0

Bulviniai vėdarai

Bulviniai vėdaraiIngridientai: 1kg bulvių 200gr. lašinukų 2 svogūnai 1/2 šaukštelio mairūno ar maltų pipirų kiaulės žarnų kelios skiltelės česnako druska. Paruošimo būdas: Nuskuskit bulves . Jas sutarkuokite. Supjaustykite smulkiai lašinukus ir paspriginkite kartu su..

Recepto vertinimas: 4

Bulviniai vėdarai

Bulviniai vėdaraiIngridientai:2 kg bulvių 200 g lašinukų 2 svogūnai 400 ml pieno plonos kiaulių žarnosGaminimasTarkių masę paruoškite kaip kugeliui ir per specialų piltuvėli ar tiesiog su šaukštu sukimškite į išvalytas ir gerai išmirkintas ..

Recepto vertinimas: 4

Bulviniai vėdarai

Bulviniai vėdaraiIngridientai:8—10 bulvių, 200 g lašinukų, 2 svogūnai, 0,5 arb. š. mairūno arba maltų pipirų, kiaulės žarnų, druskos.Gaminimas Nuskustos bulvės sutarkuojamos. Lašinukai smulkiai supjaustomi ir kartu su kapotais svogūnais paspirginami Jais užplikomos paruo..

Recepto vertinimas: 0

Bulviniai vėdarai

Bulviniai vėdaraiIngridientai:1 kg bulvių, 200 g lašiniukų, 2 svogūnai, 1/2 šaukštelio mairūno ar maltų pipirų, kiaulės žarnų, druskos.Gaminimas Nuskustos bulvės sutarkuojamos. Lašiniukai smulkiai supjaustomi ir paspirginami kartu su kapotais svogūnais. Jais užpilamos paruošto..

Recepto vertinimas: 5

BULVINIAI VEDARAI

BULVINIAI VEDARAIIngridientai:10 bulvių200 g lašiniukų2 svogūnaipusė šaukštelio mairūno arba maltų pipirųkiaulės plonųjų žarnųdruskosGaminimasNuskustos bulvės sutarkuojamos. Lašinukai smulkiai supjaustomi ir paspirg..

Recepto vertinimas: 4

Raktiniai žodžiai: vedarai